УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16
Факс

Продукція, послуги

УКРІНФОРМ – єдине національне інформаційне агентство України, джерело інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне, суспільне життя в Україні та за кордоном.
Агентство працює з 1918 року. Сьогодні УКРІНФОРМ має найбільшу мережу регіональних і закордонних корпунктів.
Кореспонденти агентства працюють у кожному регіоні України та 11 країнах світу: США, Німеччині, Франції, Росії, Китаї, Бельгії, Молдові, Об’єднаних Арабських Еміратах, Польщі, Болгарії, Угорщині.
Щодня УКРІНФОРМ дає читачам повну та об’єктивну картину подій: більше 300 новин за добу, ексклюзивні коментарі та інтерв’ю, фоторепортажі, інфографіку.
Новини виходять українською, російською, англійською, німецькою та іспанською мовами.
Агентство випускає десятки професійних інформаційних продуктів: стрічки, інформаційні пакети, вісники та бюлетені.
Серед передплатників та партнерів УКРІНФОРМу: електронні та друковані ЗМІ, теле- і радіокомпанії, медіа із зарубіжних країн, владні та бізнес структури, посольства і консульства, підприємства, банки, компанії та корпорації.

ФОТОСЛУЖБА
УКРІНФОРМ має професійну фотослужбу та найбільший в Україні історичний фотоархів. Фотоколекція агентства налічує більше 500 000 знімків від 1918 року.
Регіональні та закордонні фотокореспонденти УКРІНФОРМу працюють із найсучаснішим обладнанням, щодня поповнюють колекцію десятками нових фоторепортажів важливих та цікавих подій.

ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр УКРІНФОРМу – один з найкращих і найпрестижніших медіа-майданчиків України.
У трьох різнопланових залах проводять: прес-конференції, брифінги, круглі столи, Інтернет-конференції, відеомости, презентації, семінари, виставки та гарячі телефонні лінії.
Зали вміщують до 100 осіб, оснащені найсучаснішим обладнанням: конференц-системою, радіоапаратурою, телефонним та Інтернет зв’язком, Wi-Fi, мультимедійним обладнанням, плазмовими панелями, відеопроектором.
Прес-центр забезпечує професійну підготовку та проведення заходів, комплексний медіа-супровід.
Серед постійних гостей прес-центру: перші особи держави, міністри України, відомі політики, закордонні дипломати, видатні спортсмени, артисти, письменники і науковці, релігійні та громадські діячі, зірки шоу-бізнесу.

УКРІНФОРМ – єдиний від України член Європейського альянсу інформаційних агентств, а також член Асоціації національних інформаційних агентств країн Причорномор’я.

Ми працюємо для тих, хто хоче приймати рішення!

Види діяльності

Ключові слова

Укрінформ, УКРІНФОРМ, Українське національне інформаційне агентство

Про компанію

Код ЄДРПОУ00015332
Дата реєстрації16.04.2007
Дата оновлення10.03.2015
Керівник
Харченко Олександр Олександрович — Генеральний директор
Рік заснування
1918

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО» присвоєно код 00015332.

Керівником підприємства «УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО» є Харченко Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО» — м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО» офіційний сайт: https://www.ukrinform.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРІНФОРМ, УКРАЇНСЬКЕ НАЦІОНАЛЬНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах