УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Жуков Валентин Дмитрович
Бухгалтер
Кучменко Наталія Олександрівна
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ00017124
Дата реєстрації18.11.1993
Дата оновлення11.11.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» присвоєно код 00017124.

Керівником підприємства «УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» є Жуков Валентин Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» — м. Київ, бул. Лесі Українки, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРМІСЦЕВПРОМ, КОНЦЕРН УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах