ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
04212, м. Київ, вул. Гайдай, 3, к. 256
Телефони
Керівник
Конотопець Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ00021539
Дата реєстрації07.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» присвоєно код 00021539.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» є Конотопець Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Гайдай, 3, к. 256.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах