ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
04212, м. Київ, вул. Гайдай, 3, к. 256
Телефони
Керівник
Конотопець Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ00021539
Дата реєстрації27.09.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» присвоєно код 00021539.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» є Конотопець Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Гайдай, 3, к. 256.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО РЯТУВАННЯ НА ВОДАХ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах