ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
04071, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 22/23-А, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Конашевич Володимир Давидович
Код ЄДРПОУ00025997
Дата реєстрації17.10.1991
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00025997.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ» є Конашевич Володимир Давидович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ» — ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 22/23-А, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО КНИГОЛЮБІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах