УКРАІНСЬКИЙ ФОНД "РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ"

Контакти

Юридична адреса
03028, м. Київ, просп. Науки, 22, к. 37
Керівник
Накул Едуард Іванович
Код ЄДРПОУ00031727
Дата реєстрації16.12.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАІНСЬКИЙ ФОНД ”РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАІНСЬКИЙ ФОНД "РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ"» присвоєно код 00031727.

Керівником підприємства «УКРАІНСЬКИЙ ФОНД "РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ"» є Накул Едуард Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАІНСЬКИЙ ФОНД "РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ"» — м. Київ, просп. Науки, 22, к. 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАІНСЬКИЙ ФОНД ”РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах