ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01133, м.Київ, Печерський р-н., ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА АЛМАЗОВА, б. 18/9
Телефони
Керівник
Сенниченко Дмитро Володимирович
Код ЄДРПОУ00032945
Дата реєстрації07.07.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ» присвоєно код 00032945.

Керівником підприємства «ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ» є Сенниченко Дмитро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ» — м.Київ, Печерський р-н., ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА АЛМАЗОВА, б. 18/9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах