СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Котарбінського, 17, к. 73
Телефони
Керівник
Бутко Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ00034909
Дата реєстрації09.10.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ» присвоєно код 00034909.

Керівником підприємства «СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ» є Бутко Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Котарбінського, 17, к. 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах