СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
01032, БУЛ.Т.ШЕВЧЕНКА, 37/122, М.КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ р-н., УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Задорожний Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ00042748
Дата реєстрації21.09.2006
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» присвоєно код 00042748.

Керівником підприємства «СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» є Задорожний Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ» — БУЛ.Т.ШЕВЧЕНКА, 37/122, М.КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ р-н., УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах