АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
Бухгалтерія
Керівник
Добровольська Тетяна Анатоліївна — голова спілки
Бухгалтер
Кущенко Руслана Григорівна

Продукція, послуги

Послуги: Сертифікація осіб, які мають намір займатися аудиторською діяльністю / Затвердження стандартів аудиту / Затвердження програм підготовки аудиторів / Ведення реєстру аудиторських фірм та аудиторів / Контроль за дотриманням аудиторськими фірмами та аудиторами вимог Закону України

Інформація про компанію

Аудиторська палата України (АПУ) створена відповідно до Закону України ”Про аудиторську діяльність” і функціонує як незалежний орган. АПУ здійснює сертифікацію осіб, які мають намір займатися аудиторською діяльністю; затверджує стандарти аудиту; затверджує програми підготовки аудиторів та за погодженням з Національним банком України програми підготовки аудиторів, які здійснюватимуть аудит банків; веде Реєстр аудиторських фірм та аудиторів; здійснює контроль за дотриманням аудиторськими фірмами та аудиторами вимог Закону України ”Про аудиторську діяльність”, стандартів аудиту, норм професійної етики аудиторів; здійснює заходи із забезпечення незалежності аудиторів при проведенні ними аудиторських перевірок; регулює взаємовідносини між аудиторами (аудиторськими фірмами) в процесі здійснення аудиторської діяльності та у разі необхідності застосовує до них стягнення.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00049972
Кількість співробітників15 чел.
Дата реєстрації20.12.1993
Дата оновлення01.02.2019

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» присвоєно код 00049972.

Керівником підприємства «АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» є Добровольська Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» офіційний сайт: https://www.apu.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах