УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 12
Телефони
Керівник
Гулей Анастасія Василівна
Код ЄДРПОУ00064365
Дата реєстрації01.02.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)» присвоєно код 00064365.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)» є Гулей Анастасія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БОРЦІВ АНТИФАШИСТСЬКОГО ОПОРУ (КОЛИШНІХ ПОЛІТИЧНИХ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ)»
Поділіться інформацією в соцмережах