ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ

Контакти

Юридична адреса
74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Фабрична, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лучишин Олег Ігорович
Бухгалтер
Бражко Ніна Олександрівна
Кількість співробітників126 чел.
Код ЄДРПОУ00114138
Дата реєстрації24.05.2007
Дата оновлення23.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ» присвоєно код 00114138.

Керівником підприємства «ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ» є Лучишин Олег Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ» — Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Фабрична, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГІДРОМОНТАЖ, АТЗТ»
Поділіться інформацією в соцмережах