КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”

Контакти

Юридична адреса
94400, Луганська обл., м. Сорокине, вул. Лобачевського, 44
Телефони
Керівник
Решетняк Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ00131009
Дата реєстрації23.07.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”» присвоєно код 00131009.

Керівником підприємства «КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”» є Решетняк Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”» — Луганська обл., м. Сорокине, вул. Лобачевського, 44.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОДОНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО”»
Поділіться інформацією в соцмережах