ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, вул. Комунальна, 2
Телефони
Керівник
Слободянюк Ніна Валеріївна
Бухгалтер
Слободнюк Ніна Валерівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00131431
Дата реєстрації27.04.1998
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00131431.

Керівником підприємства «ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Слободянюк Ніна Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Одеська обл., м. Теплодар, вул. Комунальна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮЖЕНЕРГОТОРГ, КОЛЕКТИВНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах