БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, пров. Молодіжний, 14
Керівник
Ковальов Микола Іванович
Код ЄДРПОУ00131446
Дата реєстрації16.07.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП» присвоєно код 00131446.

Керівником підприємства «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП» є Ковальов Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, пров. Молодіжний, 14.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОННА № 26, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах