АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
19154, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, с. Сарни
Телефони
Керівник
Мамалига Василь Михайлович
Код ЄДРПОУ00131943
Дата реєстрації16.03.2000
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица прекращено
Внимание!

О предприятии «АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 00131943.

Керівником підприємства «АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Мамалига Василь Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Черкаська обл., Монастирищенський р-н, с. Сарни.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРАРНИК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах