ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
85700, Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
Телефони
Керівник
Перевозчиков Едуард Олександрович
Код ЄДРПОУ00132345
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00132345.

Керівником підприємства «ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ» є Перевозчиков Едуард Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ» — Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах