ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
36000, м. Полтава, вул. Котляревського, 2а
Керівник
Телешун Юрій Володимирович
Кількість співробітників20 чел.
Код ЄДРПОУ00132535
Дата реєстрації31.08.2012
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ» присвоєно код 00132535.

Керівником підприємства «ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ» є Телешун Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ» — м. Полтава, вул. Котляревського, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВАЕЛЕКТРО, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах