ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
86300, Донецька обл., м. Хрестівка, вул. Шахтарська, 39
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ященко Ігор Олексійович
Бухгалтер
Письменна Тетяна Михайлівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ00134901
Дата реєстрації18.12.1991
Дата оновлення14.09.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» присвоєно код 00134901.

Керівником підприємства «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» є Ященко Ігор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» — Донецька обл., м. Хрестівка, вул. Шахтарська, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖОВТЕНЬВУГІЛЛЯ, ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах