ПОЛТАВСЬКА ВОЄНІЗОВАНА ЧАСТИНА ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ І ЛІКВІДАЦІЇ ВІДКРИТИХ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ ФОНТАНІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРНАФТА”

Контакти

Юридична адреса
36000, м. Полтава, вул. Ливарна, 10
Телефони
Керівник
Угринчук Роман Богданович

Про компанію

Код ЄДРПОУ00135415
Дата реєстрації13.09.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКА ВОЄНІЗОВАНА ЧАСТИНА ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ І ЛІКВІДАЦІЇ ВІДКРИТИХ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ ФОНТАНІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРНАФТА”» присвоєно код 00135415.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКА ВОЄНІЗОВАНА ЧАСТИНА ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ І ЛІКВІДАЦІЇ ВІДКРИТИХ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ ФОНТАНІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРНАФТА”» є Угринчук Роман Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКА ВОЄНІЗОВАНА ЧАСТИНА ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ І ЛІКВІДАЦІЇ ВІДКРИТИХ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ ФОНТАНІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРНАФТА”» — м. Полтава, вул. Ливарна, 10.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВСЬКА ВОЄНІЗОВАНА ЧАСТИНА ПО ПОПЕРЕДЖЕННЮ І ЛІКВІДАЦІЇ ВІДКРИТИХ НАФТОВИХ І ГАЗОВИХ ФОНТАНІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРНАФТА”»
Поділіться інформацією в соцмережах