ДОНТЕХГУМА, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 9, оф. 5
Фактична адреса
83008, м. Донецьк, вул. Югославська, 28
Поштова адреса
83008, м. Донецьк, вул. Югославська, 28
Бухгалтерія
Керівник
Степанова Надія Василівна — директор
Бухгалтер
Самохіна Валентина Николаівна

Продукція, послуги

Гумові вироби / Компенсатори / Рездори / Монолітні гумові профілі / Манжети / Кільця маслобензостойкие / Трубки технічні гумові

Рекламна інформація

КО ”Донтехгума і Ко ” - одне з провідних підприємств України з виробництва гумотехнічних виробів для базових галузей промисловості - машинобудування і металургії, вугільної та гірничодобувної промисловості, автомобільного та залізничного транспорту.
КО ”Донтехгума І КО ” - це 5 цехів, оснащених необхідним обладнанням, і більше 300 фахівців, цілодобово працюють на вашу прибуток.
     ЯКІСТЬ виробленої продукції контролюється акредитованою лабораторією заводу (атестат акредитації № 06544-3-4-489-ВЛ виданий Мінпромполітики Україні 26.07.2002г.). На заводі впроваджена система якості
ISO 9001-2001, продукція сертифікована в системі УкрСЕПРО. Наші сертифікати ви можете подивитися тут
Свідченням стабільності нашого становища на ринку є динаміка зростання підприємства - безперервне збільшення обсягів виробництва і збуту продукції, освоєння нових виробів і матеріалів, що відповідають сучасним вимогам.
     Збільшенню кількості ділових партнерів сприяє не тільки можливість виконання найскладніших замовлень та стислі терміни поставок, але і комплексний підхід у забезпеченні гумовотехнічними виробами. Сотні постійних замовників по всій Україні та за кордоном, тисячі надійно працюють вузлів і механізмів у всіх галузях промисловості - це результат нашої багаторічної роботи.
Якщо Ви зацікавлені в розвитку свого підприємства ми будемо раді запросити Вас до тісної і плідної співпраці.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваДОНТЕХГУМА І КОМПАНІЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО
Код ЄДРПОУ00152342
Дата реєстрації25.05.2007
Дата оновлення01.02.2019
Рік заснування
1995
Кількість співробітників35 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНТЕХГУМА І КОМПАНІЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 00152342.

Керівником підприємства «ДОНТЕХГУМА І КОМПАНІЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» є Степанова Надія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНТЕХГУМА І КОМПАНІЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 9, оф. 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДОНТЕХГУМА І КОМПАНІЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» офіційний сайт: https://www.dontehrezina.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНТЕХГУМА, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах