ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ

Контакти

Юридична адреса
82109, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, 51/1
Керівник
Савчик Ігор Михайлович — в. о. генерального директора
Бухгалтер
Запоточна Валентина Валеріївна

Продукція, послуги

устаткування для здобичі, транспортування і переробки нафти і газу.

Інформація про компанію

Дрогобицький машинобудівний завод - українське виробниче підприємство яке вже понад п’ятдесят років веде свою діяльність в нафтогазовій ніші.

Компанія виробляє багато різного устаткування, включаючи таке:

• Автоматизовані газорозподільні станції.
• Ємності для комплектації бк грс.
• Блоки очищення газу.
• Фільтри газові.
• Пункти газорегулюючі.
• Заглушка швидкознімна.
• Комплекс абразивної очистки КАО-1.
• Установка абразивного очищення УАО-1.

Дрогобицький машинобудівний завод – виробник газорозподільних станцій, очисного, бурового, експлуатаційного і ремонтного обладнання, запасних частин, інструменту та іншої продукції для нафтогазової галузі.

Це спеціалізоване підприємство, що випускає велику номенклатуру обладнання для нафтогазовидобувної галузі. Підприємство було засноване в 1956 році. Виробничі площі заводу є дуже великими.

Розвинене виробництво металоконструкцій, зварювання, освоєно гнуття труб великих діаметрів, а також нова техніка по високопродуктивному очищенню трубопроводів і металевих конструкцій. На заводі встановлено спеціальні трубонарізні і вертикально-свердлильні верстати, токарно-центрові верстати з довжиною обробки до 12 м, обробні центри, верстати з ЧПУ і гальванічне обладнання. Продукція заводу відповідає сучасним вимогам і заслужено користується авторитетом споживачів не тільки в Україні, а й за її межами.

Завод оснащений спеціальними трубонарізними і вертикально-свердлильними верстатами, важкими токарно-центровими верстатами (з довжиною обробки до 12 м), верстатами з ЧПУ, універсальним обладнанням з металообробки, ливарним виробництвом.

Розвинене виробництво металоконструкцій, використовуються сучасні технології зварювання, освоєна гнучка труб великих діаметрів, а також нова технологія високопродуктивного очищення трубопроводів і металевих конструкцій.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00153362
Рік заснування
1956
Кількість співробітників102 чел.
Дата реєстрації22.11.1994
Дата оновлення15.06.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ» присвоєно код 00153362.

Керівником підприємства «ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ» є Савчик Ігор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, 51/1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ» офіційний сайт: http://www.dmz-vat.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — порушено справу про банкрутство.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРОГОБИЦЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах