УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП

Контакти

Юридична адреса
м. Полтава, а/с 1711
Керівник
Іванов Олег Борисович
Кількість співробітників500 чел.
Код ЄДРПОУ00158037
Дата реєстрації19.01.1999
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП» присвоєно код 00158037.

Керівником підприємства «УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП» є Іванов Олег Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП» — м. Полтава, а/с 1711.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРГАЗПРОМБУД, УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах