ГОРИЗОНТ, ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ПАТ

Контакти

Адреса
91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 119
Бухгалтерія
Керівник
Пивоваров Володимир Георгійович — голова правління

Продукція, послуги

Продукція:
Акваланги для занурення під воду / Апарати дихательниє на стислому повітрі / Апарати дихальні підводні / Апарати дихательниє з примусовою подачею повітря, респіратори і костюми реанімації / Апарати занурювані і плавальні засоби для підводних інженерних робіт, досліджень і занять спортом / Устаткування для занурення глибоководне індивідуальне / Устаткування індивідуального захисту і врятування життя / Пристосування дихательниє, респіратори пилезащитниє /
Послуги:
Ремонт дихальної апаратури і інтерферометрів / Ремонт і переобладнання транспортних засобів

Рекламна інформація

Наш Завод горноспасательной техники «Горизонт» на протяжении вот уже 60 лет выпускает дыхательные аппараты на сжатом воздухе, а также аппараты для дыхательной реанимации, самоспасатели, приборы для проверки аппаратов и другую продукцию для защиты человека в экстремальных условиях и помощи пострадавшим при чрезвычайных ситуациях. Воздушно-дыхательная и реанимационная аппаратура получила широкое распространение во многих областях народного хозяйства. Она используется подразделами МЧС, при проведении ремонтных и аварийно-спасательных работ на промышленных предприятиях, на судах, в портах, на станциях скорой помощи, горноспасателями, пожарными.

Маркетингова інформація

Стандарти якостіДСТУ ISO 9001-2001

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00159404
Дата реєстрації27.07.2007
Дата оновлення14.10.2020
Рік заснування
1948
Кількість співробітників300 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРИЗОНТ, ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ПАТ» присвоєно код 00159404.

Керівником підприємства «ГОРИЗОНТ, ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ПАТ» є Пивоваров Володимир Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРИЗОНТ, ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ПАТ» — м. Луганськ, вул. Фрунзе, 119.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРИЗОНТ, ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах