ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

Юридична назваШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ
Юридична адреса
87524, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Сеченова, 71а
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ Проводимо футбольні матчі.

Є можливість вступити до фан-клубу вболівальникам.Ви вболівальник ”Шахтаря”, маєте бажання поспілкуватися з однодумцями, поїхати на матч улюбленої команди, подивитися поєдинок в оточенні друзів? Тоді обирайте ВАШ фан-клуб! Вам допоможуть придбати квитки, дістатися на гру і знайти нових друзів..

Інформація про компанію

”Шахтар” - український футбольний клуб з міста Донецька. Виступає у Прем’єр-лізі чемпіонату України. Володар Кубка УЄФА 2009. 4-разовий володар Кубка СРСР. 13-разовий чемпіон України, 13-разовий володар кубка України, 9-разовий володар Суперкубка України.

З травня 2020 року домашнім стадіоном ”Шахтаря” став НСК ”Олімпійський” у Києві. Контракт щодо виступів ”гірників” на ”Олімпійському” підписано на три роки.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00169816
Керівник
Палкін Сергій Анатолійович — директор
Рік заснування
1936
Дата реєстрації03.02.1999
Дата оновлення02.03.2022
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ» присвоєно код 00169816.

Керівником підприємства «ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ» є Палкін Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Сеченова, 71а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ» офіційний сайт: https://shakhtar.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ЗАТ
Юридична адреса
87524, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Сеченова, 71а
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТАР, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах