ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
84302, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Комерційна, 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Дегтярьов Олексій Пилипович
Бухгалтер
Цибуліна Тетяна Володимирівна
Кількість співробітників654 чел.
Код ЄДРПОУ00169845
Дата реєстрації27.12.1995
Дата оновлення01.02.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ» присвоєно код 00169845.

Керівником підприємства «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ» є Дегтярьов Олексій Пилипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Комерційна, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах