СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
94300, Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Дзержинського, 25
Телефони
Керівник
Мітіна Галина Віталіївна
Код ЄДРПОУ00171121
Дата реєстрації21.12.2012
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ» присвоєно код 00171121.

Керівником підприємства «СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ» є Мітіна Галина Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ» — Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Дзержинського, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУПУТНИК, ЗАВОД З РЕМОНТУ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах