КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
94517, Луганська обл., м. Хрустальний, шосе Луганське, 27
Керівник, директор
Шкуть Віктор Васильович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00173255
Дата реєстрації28.04.1992
Дата оновлення19.08.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 00173255.

Керівником підприємства «КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Шкуть Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — Луганська обл., м. Хрустальний, шосе Луганське, 27.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КРАСНОЛУЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ПРОМИСЛОВИЙ КОЛЕДЖ, ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах