КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ

Контакти

Юридична адреса
93800, Луганська обл., м. Голубівка, вул. Правди, 10
Керівник
Потапенко Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ00173278
Дата реєстрації10.07.2002
Дата оновлення30.04.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ» присвоєно код 00173278.

Керівником підприємства «КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ» є Потапенко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ» — Луганська обл., м. Голубівка, вул. Правди, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ТЕХНІКУМ»
Поділіться інформацією в соцмережах