ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
83001, м. Донецьк
Бухгалтерія
Керівник
Скрипнік Василь Володимирович
Кількість співробітників5000 чел.
Код ЄДРПОУ00174668
Дата реєстрації12.01.2004
Дата оновлення01.12.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» присвоєно код 00174668.

Керівником підприємства «ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» є Скрипнік Василь Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» — м. Донецьк.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНБАС, ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах