ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "СНІЖНЯНСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"

Контакти

Юридична адреса
86500, Донецька обл., м. Сніжне, вул. Міліцейська, 1
Телефони
Керівник
Демент Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ00175739
Дата реєстрації30.07.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ”СНІЖНЯНСЬКА” ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "СНІЖНЯНСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» присвоєно код 00175739.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "СНІЖНЯНСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» є Демент Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "СНІЖНЯНСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» — Донецька обл., м. Сніжне, вул. Міліцейська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ”СНІЖНЯНСЬКА” ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах