ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"-"СХІД"

Контакти

Юридична адреса
86500, Донецька обл., м. Сніжне
Телефони
Керівник
Бєліков Микола Іванович
Код ЄДРПОУ00175751
Дата реєстрації30.07.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”-”СХІД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"-"СХІД"» присвоєно код 00175751.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"-"СХІД"» є Бєліков Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"-"СХІД"» — Донецька обл., м. Сніжне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ВИРОБНИЧОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”-”СХІД”»
Поділіться інформацією в соцмережах