ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "МІУСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"

Контакти

Юридична адреса
86500, Донецька обл., м. Сніжне
Телефони
Керівник
Мордасов Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ00175774
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ”МІУСЬКА” ВИРОБНИЧОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "МІУСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» присвоєно код 00175774.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "МІУСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» є Мордасов Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА "МІУСЬКА" ВИРОБНИЧОГО ОБ"ЄДНАННЯ "СНІЖНЕАНТРАЦИТ"» — Донецька обл., м. Сніжне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШАХТА ”МІУСЬКА” ВИРОБНИЧОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”СНІЖНЕАНТРАЦИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах