ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
86600, Донецька обл., м. Чистякове, вул. Енгельса, 88
Телефони
Керівник
Порубай Валерій Володимирович
Код ЄДРПОУ00175923
Дата реєстрації14.05.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» присвоєно код 00175923.

Керівником підприємства «ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» є Порубай Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ» — Донецька обл., м. Чистякове, вул. Енгельса, 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРЕЗАНТРАЦИТ, ВАТ ДЕРЖАВНА ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах