ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
83038, м. Донецьк, пров. Данте, 1
Бухгалтерія
Керівник
Тарабан Олександр Олександрович
Бухгалтер
Трачук Галина Олексіївна
Кількість співробітників17 чел.
Код ЄДРПОУ00176360
Дата реєстрації17.05.1995
Дата оновлення01.03.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ» присвоєно код 00176360.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ» є Тарабан Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ» — м. Донецьк, пров. Данте, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах