ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ

Контакти

Юридична адреса
83023, м. Донецьк, вул. Ходаковського, 1
Телефони
Керівник
Гімон Євген Михайлович
Кількість співробітників100 чел.
Код ЄДРПОУ00176727
Дата реєстрації12.08.2008
Дата оновлення30.03.2016
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ» присвоєно код 00176727.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ» є Гімон Євген Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ» — м. Донецьк, вул. Ходаковського, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ, ФІЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах