ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ

Контакти

Юридична адреса
92023, Луганська обл., Лутугинський р-н, смт. Георгіївка
Телефони
Керівник
Безгинський Леонід Григорійович
Кількість співробітників2500 чел.
Код ЄДРПОУ00176851
Дата реєстрації06.05.1997
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» присвоєно код 00176851.

Керівником підприємства «ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» є Безгинський Леонід Григорійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» — Луганська обл., Лутугинський р-н, смт. Георгіївка.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУТУГИНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ДП ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах