ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ

Контакти

Юридична адреса
93800, Луганська обл., м. Голубівка, вул. Погуляєва, 2
Телефони
Керівник
Бініашвілі Михайло Рубенович
Кількість співробітників1000 чел.
Код ЄДРПОУ00177075
Дата реєстрації19.03.2004
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» присвоєно код 00177075.

Керівником підприємства «ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» є Бініашвілі Михайло Рубенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ» — Луганська обл., м. Голубівка, вул. Погуляєва, 2.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМ.С.М.КІРОВА, ШАХТА, ДЕРЖАВНЕ ВАТ, ДЧП ГХК ЛУГАНСЬКВУГІЛЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах