ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”

Контакти

Юридична адреса
94508, Луганська обл., м. Хрустальний
Керівник
Біляєв Валерій Валентинович
Код ЄДРПОУ00177419
Дата реєстрації29.05.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» присвоєно код 00177419.

Керівником підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» є Біляєв Валерій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — Луганська обл., м. Хрустальний.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах