ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”

Контакти

Юридична адреса
94508, Луганська обл., м. Хрустальний
Керівник
Майданик Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ00177419
Дата реєстрації04.08.1995
Дата оновлення15.03.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» присвоєно код 00177419.

Керівником підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» є Майданик Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — Луганська обл., м. Хрустальний.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”МІУСИНСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах