НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП

Контакти

Юридична адреса
94500, Луганська обл., м. Хрустальний
Керівник
Сологуб Юрій Валентинович
Кількість співробітників900 чел.
Код ЄДРПОУ00177425
Дата реєстрації29.05.2013
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП» присвоєно код 00177425.

Керівником підприємства «НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП» є Сологуб Юрій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП» — Луганська обл., м. Хрустальний.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОПАВЛІВСЬКА, ШАХТА, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах