ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”

Контакти

Юридична адреса
94504, Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Красногвардійська, 1
Телефони
Керівник
Турович Володимир Євгенович
Кількість працівників2500 чол.
Код ЄДРПОУ00177454
Дата реєстрації05.05.1996
Дата оновлення15.03.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» присвоєно код 00177454.

Керівником підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» є Турович Володимир Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Красногвардійська, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ШАХТА ”КНЯГИНІВСЬКА” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНБАСАНТРАЦИТ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах