КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ

Контакти

Юридична адреса
94504, Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Красногвардійська, 1
Телефони
Керівник
Жидков В’ячеслав Борисович
Кількість співробітників2500 чел.
Код ЄДРПОУ00177454
Дата реєстрації21.12.2012
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ» присвоєно код 00177454.

Керівником підприємства «КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ» є Жидков В’ячеслав Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ» — Луганська обл., м. Хрустальний, вул. Красногвардійська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КНЯГИНІНСЬКА, ШАХТА, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДП ДОНБАСАНТРАЦИТ»
Поділіться інформацією в соцмережах