КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. 1-а Комуністична
Керівник
Худяков Юрій Миколайович
Кількість співробітників2000 чел.
Код ЄДРПОУ00177566
Дата реєстрації05.11.1997
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00177566.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО» є Худяков Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО» — Луганська обл., м. Ровеньки, вул. 1-а Комуністична.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА, ШАХТА №81, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах