СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
94801, Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Заводська, 1
Телефони
Керівник
Макаренко Дмитро Юрійович
Кількість співробітників882 чел.
Код ЄДРПОУ00177945
Дата реєстрації16.07.1996
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» присвоєно код 00177945.

Керівником підприємства «СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» є Макаренко Дмитро Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» — Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве (санация).
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЕРДЛОВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах