БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
84200, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 6
Бухгалтерія
Керівник
Камінський Михайло Львович
Бухгалтер
Шейко Варвара Павлівна
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ00178502
Дата реєстрації01.07.2002
Дата оновлення01.02.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ» присвоєно код 00178502.

Керівником підприємства «БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ» є Камінський Михайло Львович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ» — Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛОРІЧЕНСЬКА, ГРУПОВА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах