КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
94101, Луганська обл., м. Брянка, вул. Рятівна, 1
Керівник
Кирієнко Анатолій Миколайович
Бухгалтер
Овчаренко Алєксандр Нінедович
Кількість співробітників10 чел.
Код ЄДРПОУ00178548
Дата реєстрації06.06.2002
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ» присвоєно код 00178548.

Керівником підприємства «КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ» є Кирієнко Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ» — Луганська обл., м. Брянка, вул. Рятівна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИВОРІЗЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах