ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”

Контакти

Юридична адреса
83060, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 143
Телефони
Керівник
Костко Іван Мінович
Код ЄДРПОУ00180580
Дата реєстрації08.02.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”» присвоєно код 00180580.

Керівником підприємства «ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”» є Костко Іван Мінович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 143.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТОСПЕЦМОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ ДВАТ ”ТРЕСТ ДОНЕЦЬКШАХТОБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах