ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

Контакти

Юридична адреса
94300, Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Слов’янська, 1
Бухгалтерія
Керівник
Саунін Микола Миколайович
Бухгалтер
Борванова Наталія Михайлівна
Кількість співробітників58 чел.
Код ЄДРПОУ00181007
Дата реєстрації18.08.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» присвоєно код 00181007.

Керівником підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» є Саунін Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» — Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Слов’янська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПЕРЕВАЛЬСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах