ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР

Контакти

Юридична адреса
52800, Дніпропетровська обл., м. Першотравенськ, вул. Комсомольська, 1а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Аніпченко Валерій Вікторович
Бухгалтер
Посунько Лідія Григорівна
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ00181846
Дата реєстрації29.05.1992
Дата оновлення20.02.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР» присвоєно код 00181846.

Керівником підприємства «ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР» є Аніпченко Валерій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР» — Дніпропетровська обл., м. Першотравенськ, вул. Комсомольська, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ДЕРЖАВНЕ ВАТ ”ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №4” ДХК ”ДНІПР»
Поділіться інформацією в соцмережах