СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ

Контакти

Юридична адреса
94613, Луганська обл., м. Антрацит, вул. Петровського, 7а
Телефони
Факс
Бухгалтерія
Керівник
Полозов Юрій Аркадійович — голова правління
Бухгалтер
Савєльєва Алла Олексіївна

Продукція, послуги

Продукція: Пакер ДАУ-1М-57, 73, 89...245мм / Витратомір ДАУ-3М / Послуги: Буріння свердловин / Геологорозвідка / Будівництво / Тампонаж і зміцнення гірських порід (у будь-яких гидрохимических умовах цивільного і промислового будівництва)

Про компанію

Код ЄДРПОУ00182018
Дата реєстрації21.06.2007
Дата оновлення15.07.2016
Кількість співробітників63 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи порушено справу про банкрутство

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» присвоєно код 00182018.

Керівником підприємства «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» є Полозов Юрій Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» — Луганська обл., м. Антрацит, вул. Петровського, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — порушено справу про банкрутство.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ»
Поділіться інформацією в соцмережах