СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ

Контакти

Юридична адреса
94613, Луганська обл., м. Антрацит, вул. Петровського, 7а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Полозов Юрій Аркадійович — голова правління
Бухгалтер
Савєльєва Алла Олексіївна

Продукція, послуги

Продукція: Пакер ДАУ-1М-57, 73, 89...245мм / Витратомір ДАУ-3М / Послуги: Буріння свердловин / Геологорозвідка / Будівництво / Тампонаж і зміцнення гірських порід (у будь-яких гидрохимических умовах цивільного і промислового будівництва)

Про компанію

Код ЄДРПОУ00182018
Кількість співробітників63 чел.
Дата реєстрації28.11.1996
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» присвоєно код 00182018.

Керівником підприємства «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» є Полозов Юрій Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ» — Луганська обл., м. Антрацит, вул. Петровського, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — порушено справу про банкрутство.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦТАМПОНАЖГЕОЛОГІЯ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШАХТОБУДІВЕЛЬНЕ ТА НАУКОВО-ПРОЕКТНЕ ДЕРЖАВНЕ ВАТ ПО ТАМПОНАЖНИМ ТА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИМ РОБОТАМ»
Поділіться інформацією в соцмережах