КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ

Контакти

Керівник
Марчук Олег Автономович
Код ЄДРПОУ00183153
Дата реєстрації10.01.2019
Дата оновлення26.02.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ» присвоєно код 00183153.

Керівником підприємства «КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ» є Марчук Олег Автономович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ» — .

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИМ СПЕЦ РБП ПРОТИВОПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДПТ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах