ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
87300, Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Леніна, 24
Телефони
Керівник
Бочарова Антоніна Леонідівна
Код ЄДРПОУ00183495
Дата реєстрації30.11.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 00183495.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Бочарова Антоніна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Леніна, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ АМВРОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах